Jak to bylo první ruský etapa „Formule 1“

• Jaká byla první etapa ruského „Formule 1“

Na „Soči autodromu“ v neděli 12. října, první v historii ruské scéně, „Formule 1“. Vítězem Grand Prix byl Brit Lewis Hamilton z týmu Mercedes. Ruský prezident Vladimir Putin, který sledoval závod Z lavičky, vystoupil na pódium a podal pohár pro vítěze. V cíli současného vůdce osob, shromážděné na konci 53. kola formulaic „grandslamového“, téměř 20 sekund před svým týmovým kolegou německé Nico Rosberg. Třetí byl Fin Valtteri Bottas Williamse. Ruský Daniil Kvjat z Toro Rosso tým má přijít do konce 14.. Ruský tým Marussia dokončil svůj projev brzy - její jezdec Max Chilton vytratila kvůli technickým problémům s autem.

Dvojitý úspěch v Soči (1. a 2. místo Hamilton a Rosberg) umožnilo týmu vyhrát šampionát Mercedes konstruktérů, která vlastnila v posledních čtyřech letech, Red Bull. V další fázi, USA Grand Prix se bude konat 31. října - 2. listopadu na silnici v Austinu.

Jak to bylo první ruský etapa „Formule 1“ Jak to bylo první ruský etapa „Formule 1“

Před tím, než závod byl držen pestré ceremonie: První piloti cestoval do publika na speciální nakládací rampy, pozdrav fanouškům a pak na startovní čáře dříve, než tanečníci byli „Todes“, a pak podél hlavní tribuny dobrovolníků nesl ruskou vlajku 450 metrů dlouhý. Na trati udělal kozáckého sboru a přes závodních tratí akrobacii ukázal akrobatického týmu „Rus“, píše „Interfax“.

Jezdec týmu, „Toro Rosso“ Daniil Kvjat před startem závodu.

Příprava vozu před závodem.

Piloti před závodem.

Vozidla se účastní závodu.

Po Velké ceně ruského týmu, „Mercedes“ poprvé vyhrál šampionát konstruktérů v historii.

Dmitrij Medveděv pořizuje obrázky stroje.

Ovladač tým, "Red Bull Racing" Daniel Rikkyardo

Putin a hlavní promotor "Formule 1" Bernie Ecclestone

Dráha „Soči závodní dráhy“

miliardář Vladimira Putina přítel Gennadij Timchenko a Arkadij Rotenberg na pódiu během závodu.

Tým řidič, "Lotus' Romain Grosjean (vlevo) a tým řidič," Sauber „Adrian.