Vítězové soutěže extrémních Red Bull fotografiích

• Vítězové soutěže Red Bull Extreme obrázků

V Hongkongu, oznámil vítěze třetího soutěže extrémní fotografie Red Bull. Hosté slavnostního znal absolutního vítěze, deset vítězů v jednotlivých kategoriích a padesát finalistů. V letošní soutěži bylo podáno více než 28 tisíc děl ze strany 6417 fotografů ze 124 zemí.

Vítězem v kategorii „sekvence snímků“ byl Zachary noyl fotografie surfař Gabriel Medina pobřeží Oahu, Hawaii.

Photo Sean Vulnafa na hřebenu vlny lapování na pobřeží ostrovů v souostroví Fidži z Stuart Gibson, se stal jedním z finalistů v kategorii „nálady“.

Tato fotografie pořízené Lorenz Holderom v Raisting, Německo, byl vyhlášen celkový vítěz soutěže extrémní fotografie Red Bull v roce 2013.

Finalist Dimitrios Kontizas říká: „Nikdy jsem si myslel, že v určité fázi svého života budu stát na okraji 200 metrů útesu a fotografování šílenci, kteří skočit dolů. Stalo se to na ostrově Zakynthos v Řecku v soutěži „ProBase Shipwreck Boogie“, kterého se zúčastnilo 30 beysdzhamperov z celého světa. "

Jeroen Nieuwhuis zvítězila v kategorii „Close-up“ pro fotografii mladého muže jménem Eric, kdo je jízda na skateboardu v Denekamp, ​​Nizozemsko.

Scott Serfas se stal vítězem v kategorii „Osvětlení“ pro fotografii Travis Rice v horách Tordrilo hor na Aljašce.

finalistou v kategorii „Close-up“ Morgan Maassen vyfotila jeho přítelkyně Rebecca Ronald během třída surfování na útesu v souostroví Havajských ostrovů.

Fotografie Francouzský cyklista Luc Legrand vyrobena Vince Perrodom stal finalistou v kategorii „Sequence Frame“.

Australský podnikatel Jeff Crocker Sussex Inlet, Austrálie. Když Crocker bylo 20 let, když poprvé spatřil oceán. Příští den se sbalil kufry a přestěhoval na pláž, kde dnes žije se svou ženou a dvěma syny.

Finalist Ismael Ibanez Ruiz získala tuto fotografii v Barceloně, kam odešel po dobu jednoho týdne vyfotit místní motocross BMX. Obrázek ukazuje starý muž nadává jeden z místních jezdců BMX, protože si myslí, že jejich činnost je škodlivý pro město.

Morgan Maassen vyhrál v kategorii „Životní styl“ fotografických surfařů na pobřeží ostrova Tavarua na Fidži.

Ryan Taylor, finalistou v kategorii „Osvětlení“ říká: „Každý rok v pozdním podzimu v severním Wisconsinu brusinkové sklizně. Ne všichni lidé vědí, že brusinky jsou pěstovány obvyklým způsobem, ale když dozraje, pole se naplní vodou. Bobule odlepovat a plavou na povrchu, a pak jsou snadno vyzvednout. "

Jimmy Wilson byl jedním z finalistů pro fotografii, Kelly Slater na US Open surfování.

Finalist Photo Contest Theodore Van Orman se tento obrázek v Frisco, Colorado. Cyklisté fascinován při pohledu na světlo na konci tunelu. „Nevěděli, že jsem je vyfotit.“

Juan Cruz Rabaglia byl finalistou v kategorii „inovativní přístup“ k obrazu uvnitř Moreno Ledovec Perito v Patagonii, Argentina.

Flirian Braytenberger pořídil tento snímek v létě roku 2012 v soutěži „Devět Knights Mountainbike“ v obci Bramberg am Wildkogel, Rakousko.

Vlevo: led lezci na zamrzlém vodopádu Helmcken Falls v Wells Gray park v Britské Kolumbii, která je čtvrtou nejvyšší vodopád v Kanadě (141 metrů). Vpravo: lezec Bernd Zangerl v indických Himalájích.

Photo Contest Finalist v kategorii „Close-up“ George Karbus vzal tento obrázek na západním pobřeží Irska.

Vítězem v kategorii „inovativní přístup“ se stal Daniel Vojtek fotografie Český šampion Tomáš Slavík freestyle udělal ve studiu v Praze.

Chris Borkard zvítězila v kategorii „nálady“ část obrazu surfaři v Lofoten ostrovech v Norsku.

vodopád v národní rezervy Tari v Idahu. Fotograf: David Karlier.

Scott Dickerson byl mezi finalisty s obrazovými surfaře, který kloužou přes přílivové vlny v Cook Inlet na Aljašce.

Beysdzhampery skok se 120 metrů vysokou věží Castleton Tower v Castleton Valley, Utah.

Benjamin Ginsberg přišel finále fotosoutěže s fotografickou surfař Bobby Oquist v Newport Beach v Kalifornii.

Finalist Elias Kunosson pořídil tento snímek v průběhu akce freestyle motokrosu v Åre, Švédsko.

finalistou v kategorii „Osvětlení“ Nicolas Jutzi se tento obrázek v přední části závod plachetnic u Ženevského jezera ve Švýcarsku.

Zleva: Fotografická soutěž finalistou Dave Lehl vzal tento obrázek na slavné silnici přes USA jihozápadní. Vpravo: Rafal Meszka, finalistou v kategorii „Humor“, se tento obrázek v egyptském Dahabu, kde on odešel s polským rekordman v freedivingem Emilia BIAL natočit dokument.

Stuart Gibson byl finalistou v kategorii „Close-up“ photo surfař na pobřeží ostrova lapování na Fidži.